Hakkımızda – Bench Cafe & Halı Saha

Hakkımızda

‘’BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ’’
İşletmemiz Habip Sak ‘ın Onursal Başkanlığı’nda ,İşletmeci Sabri Çerçi ve profesyonel futbolcu Mehmet Sak ortaklığında ;Dokuz Eylül Spor Faaliyetleri Cafeterya İnş.Ltd. Şti.olarak 2015 yılında ,Dokuz Eylül Eğitim Fakültesi bünyesinde özerk olarak modern tesislerimizi ve firmamızı kuruldu.2015 yılında firma kurulmuş olsa dahi ,sektörde eski .Farklı yer ve mekanlarda faaliyet vermiştir.
Onursal Başkanı Habip Sak 12 yıl Altay Spor Kulübü Altyapı başkanlığını yapmıştır.Edinilen spor ve tesis vizyonu ,bilgi ve deneyimleri,bu firmaya da ışık tutmuştur.Ayrıca İzmir Esnaf Odası Kantinciler Odası Başkanlığını halen sürdürmektedir.Cafeterya yönetim spor ve aktiviteler konusunda tesise her zaman destek vermektedir.İşletme ortaklarından Sabri Çerçi ,akademik olarak İşletme mezunudur ,uzun yıllar bu sektörde işletmecilik yapmış çeşitli başarılara imza atmıştır.
İşletmenin amacı;kurulmuş olan üçlü konsorsiyum ,gençlere sporu sevdirmek ,teşvik etmek,mevcuttaki halı saha imajından dışarı çıkarak ;sporla ilgilenen amatör gençleri daha profesyonel bir tesisten faydalanmalarını sağlamaktır.Ayrıca Fenerbahçe Spor Okulları ile yürütülen projelerle gelecek nesillere ve ülkemize profesyonel bilgili başarılı sporcular kazandırmaktır.Kurulan bu çok yönlü komplex de Üniversite öğrencilerinin ders aralarında ve boş vakitlerinde ders çalışabilecekleri, spor yaparken ve sonrasında dinlenebilecekleri rekreasyon alanları yaratılmıştır.
Öğrencilerin mezun olduktan sonra hayata atıldıklarında kaliteli hizmet ve topluma daha prezentabl ve çok yönlü olarak ,onların gelişmelerini sağlamak da hedeflerinden biridir. Ana prensip Hijyen ,Sağlık.Çünkü biliyoruz ki bizden hizmet alan öğrenci arkadaşlarımız ,ileride onlarda birer işletme sahibi olacak.Bizleri örnek almaları ve kaliteli standartlarımızla çıtalarını vizyonlarını yükseltmelerini sağlamaktır. Bench Cafe ,Bench Garden ,Bench Keyif ve Bench Garden Konfor olmak üzere tesisimizin içinde dört cafe ,iki halısaha ve dinlenme hizmeti veren doğayla iç içe ferah mekanlar yaratılmıştır. Hali saha ve Cafe olarak 07.00-03.00 arasında hizmet vermekteyiz.Gençlerimizin güvenliği 7 24 güvenlik personeli ile güvence altına alınmıştır.Gerek Bench Keyifde renkli bir ortamda yemek yenebilir,gerekse Bench Konforda günün yorgunluğunu atabilrsiniz.Halı sahamız Halı Saha Federasyonun nun vermiş olduğu güncel normlara göre inşa edilmiştir. “İNANCIMIZ ,ÖĞRENCİLERİMİZ BİZLERİN GELECEĞİ VE EN İYİ HİZMET ONLARIN HAKKI.”